Útoky větší menšiny

Obrázek uživatele PerfectiOn

Pokud koukáte na zprávy nebo čtete noviny víte o co se jedná. Já bych Vám to chtěl přiblížit.

Nebyl sem tam když se to stalo a stejně bych tomu nepomohl. Vím jak takové věci vznikají, jelikož dvacet let jsem žil ve stejném prostředím, kdy jste se báli vylézt na ulici.
Nikdy to nikdo neřešil a pochybuji, že to někdy někdo řešit začne. Takové věci nejsou přeci až tak důležité aby se řešili, vždyť životy dětí, které romská společnost napadá je přeci bezcenný. Nevím jak České orgány smýšlejí a jestli vůbec mají čím smýšlet. To že vyšlou jednotky policie na určitá místa asi moc nezabírá, tedy až na jednu změnu, jenž jsem postřehl v Rumburku. Tam jsou romové opravdu kontrolovaní. Proč to nejde všude?

Nejlepší na tom všem je, že oni jsou vlastně ti, kteří jsou utlačováni v České republice, oni nedostávají práci a jsou diskriminováni. Jenomže když pak slyšíte názor jednoho z nich jak říká proč by měl chodit do práce, když má své peníze jisté z různých úřadů, začnete se divit. Když přijde žena, která je samoživitelka nedostane se jí ničeho než odmítavých gest, nechápu jak je možné, že vykořisťovatelé mají vždy vše a lidé, kteří to opravdu potřebují nemají nic?

Odbočil sem. Napadání Českých dětí těmi romskými prý není postihnutelné, jelikož to nemá takový velký dopad. Jo ono je asi opravdu normální když Vás parta romů zmlátí jen pro mobil. Před nějakými osmi lety, kdy jsem tehdy bydlel na sídlišti s mamkou a jel k tátovi na kole, chybou nejspíše bylo to, že jsem v pěší zóně z toho kola slezl a vedl ho vedle sebe. Jako malej sem měl kloboučky, zůstalo mi to nejspíše do dnes, a jak si tak jdu tou pěší zónou objevila se parta asi sedmi romských děcek. To nejstarší zahlásalo větu „Máš pěknej klobouk.“ a snažilo se mi ho sundat z hlavy, další chybu jakou jsem ten den mohl udělat bylo tomu děcku jednu vrazit. Kdybych neměl kolo, na které jsem bleskové nasedl a odjel asi by mě taky zbili.

A nebylo to poprvé co mi šlo „o krk“, pár situací bylo vyhrocených a většina byla v sebeobraně když se nám ze zahrady snažili ukrást cihly nebo dřevo, to se vždycky viděl rudě.
Čechy nemá kdo bránit, stát na svoje občany kašle kde se dá a menšině pomáhá. Když někdo nejde makat je to zlý, když nejde makat rom, je to normální situace. Znám jen pár takových, kteří pracují a mají dobré pozice, ale znám spousty, kteří zametají chodníky, valí se někde ožralí nebo machrují na kde koho.

Nejsem tu od toho abych kritizoval naší vlast, já se za naší vlast bohužel stydím a chválu na ní fakt nemám. Na co mi je krása Čech, když se budu bát vylézt před dům?

Policie ČR a vládo, apeluji na Vás, zkuste si žít v Ústeckém kraji, ve Šluknovském výběžku nebo jeho okolí a to bez Vaší imunity. Vyzkoušejte si jaké to je být normálním občanem, který je opravdu utlačovaný tou Vaší tzv. menšinou, která tu má víc práv než jiní lidé. Pochopili byste a dali byste za pravdu všem lidem, kteří se bouří.

Díky za pozornost,

PerrfectiOn.