EA Gameshow 2011, byli jsme u toho!!

Obrázek uživatele PerfectiOn

Zde najdete stručný popis toho co se dalo vidět a slyšet na EA Gameshow v Praze.

8.10.2011 - Začalo to v 11:00 na místě SaSaZu klubu jak jsme již informovali dříve, program se i přes to malinko rozrostl a Vy jste tak měli možnost do 14:00 hrát v poklidu tituly jako NHL a FIFA 12, NFS: RUN!, Battlefield 3, The Sims 3: Mazlíčci nebo očekávanou pecku Mass Effect 3. Proč zmiňuji jen dobu hraní okolo tří hodin?? Sice je možnost hrát až do 19:00, ale právě ve 14:00 začínají prezentace her, které většina z nás očekává.

Tudíž jste od 14:00 do 15:30 mohli sledovat a hlavně poslouchat různá fakta ohledně následníků nám známých her, po zhruba hodinové pauze přichází tatáž prezentace takže pokud jste přišli o něco později rozhodně o nic nepřijdete.

Pokud jste milovníci her i Hip-hopu (k Hip-Hopovým příznivcům nepatříme) tak Vás potěší pozdější program začínající v 18:00 kde vystoupí DJ Mike Trafik, James Cole a LA4, tato squadra Vás bude provázet celou hodinu takže do 19:00 budete mít o zábavu postaráno.

No a od 20:00 na Vás čekal čistě program SaSaZu klubu, ale také byla možnost volného hraní na konzolích a to celé až do 5:00.
To by bylo tak nějak k přehledu, který na Vás rozhodně bude čekat na každé druhé stránce, jenž se Vás o tomto rozhodne informovat. Jaký byl vlastně náš postřeh z této „výstavy“ videoher?? Rozhodně stálo za to zúčastnit se, mimo zajímavého programu jste zde mohli potkat redaktory Re-playe známého z Prima COOL i jiných magazínů jenž v tomto žánru také plavou.

Rozhodně jsem si nenechal ujít ani jeden titul, kromě The Sims 3: Mazlíčci, který sem přenechal něžnějším polovičkám. Mě osobně vadila konzolová variace NHL 12 na Xbox. Ne že bych nebyl konzolový pařan, ale mám raději konzole od Sony tudíž PlayStation je pro mě příjemnější. V tomto ohledu mě překvapila FIFA 12, Battlefield 3 a NFS: RUN, které byli v PS3 verzi. FPS střílečku Battlefield 3 jste si mohli zahrát také v PC verzi což byl zase příjemný přínos pro ty, kteří střílečky na konzole spíše odsuzují než vyhledávají.

Rozhodně největším lákadlem byl pro fanoušky Mass Effect 3, který bude vydán nejdříve až za půl roku. Pro mě je Mass Effect 3 zanedbatelná záležitost, ale ostatní se na vyzkoušení klepali jako malé děti na Vánoce. Bohužel hraní znepříjemňovalo vypadávání proudu právě v oblasti kde bylo možné si zahrát Mass Effect 3 a Battlefield 3.

A co Vy, byli jste také na této show? Těšíte se až si na vlastní kůži vyzkoušíte zmiňované pecky? A navštívíte příští ročník "výstavy"??