Láska

Obrázek uživatele PerfectiOn

Drží nás nad vodou, i když může být jen představou. Je to cit, ale i zážitky, osoba i místa. Nezapomínáme na ní a to v žádném případě.

Láska je smysl života, je to druh koření, který dokáže vše rozjasnit. Svým způsobem je to droga. Jsme závislí na tom být s někým, mít někoho nablízku. Vše je spojeno se vzpomínkami, vše co prožijete s tím koho milujete se vám vryje do paměti. Možná si to nepřiznáte, ale je to tak. Roční období, léto je přeci plné Lásky. Spousta energie a vyzývavosti, je všude kolem nás. Lidé se více seznamují během Léta. Poté je plné vzpomínek na dny s Láskou, prožité dny i noci ve vášnivém objetí.

Láska i ta neopětovaná je krásná, v dobrém slova smyslu, hřeje nás a my doufáme, že nás ta osoba začne milovat. Je to cit, který se nezmění, který bolí, ale i rány zaceluje. Nenechá nás, není jako štěstí, které přichází a odchází. Možná se nám někdy zdá, že nám Láska odchází není to tak, jelikož je uvnitř nás. Všechny vzpomínky jsou vlastně napěchované Láskou, která nás zaplaví v podobě krásného úsměvu, když si vzpomenete při pouhém pohledu na hvězdy.

Láska je motor.
Žene nás kupředu a my nezastavíme ani s tušením, že něco neklape, že to nevyjde nebo že jsme jen bláhovými blázny, kteří věří v utopii.

Buďme blázny, kteří si jdou pro Lásku, neboť bláznovství je nemoc z Lásky.

PerfectiOn