Neuspokojení muži

Sedí u počítače a zasněně surfuje na stránkách pro zletilé. Sleduje zajímavé fotky poloodhalených modelek i nemodelek a jakmile se na obzoru objeví manželčin stín, urychleně klikne do pravého rohu na nevýrazný křížek symbolizující exit. Spěšně otevře novou stránku s cennými papíry, nahodí zadumaný výraz uzavřeného intelektuála a pokud by, nedej bože, mělo dojít k manželskému rozhovoru, ihned jej s dotčeností zavrhne. Vždyť on má přeci tolik práce, že na nějaké to povídání nemá ani pomyšlení… Stále vám, milé dámy, tento popis nikoho nepřipomíná? Dobrá…pojďme spolu tedy nakouknout do obývacího pokoje. Oba sledují televizní seriál a zatímco ona již nemalou chvilku přemýšlí nad nenadálou zápletkou, která svým zbrklým spádem naprosto změnila situaci na obrazovce, on má co dělat, aby se stačil pokochat všemi vnadami hlavní iniciátorky. Ona je blondýna, on muž kolem 40-ky. Jsou manželé asi 20 let a ona ani po těch letech nechápe, proč si spolu u televize nesdělují vlastní dojmy ze seriálů. Vždy, když naivně pošle do vzduchu otázku na nepochopený děj či žádá o vysvětlení určité použité fráze, dočká se maximálně nepřístupného zabručení. Většinou ale nečekaně začne chrápat…
Poznáváte nyní, drahé čtenářky, vlastního chotě? Že ne? Pak jste nejspíše šťastnými výjimkami v tomto obrovském světě přetvářky… Já osobně, abych se tedy upřímně přiznala, touto výjimečnou výjimkou také jsem. Možná stejně jako mnoho žen. Odporuji si, viďte? Psala jsem cosi o šťastné hrstce žen a najednou zveřejňuji skoro až většinu… To proto, že na zeměkouli žije snad nesčetné množství vdaných paní s uvedenými problémy, ale jen kapka z tohoto ženského moře trápení má možnost si tento článek přečíst. Proto hovořím o výjimce.
Vždyť jedním z mnoha beznadějných případů je i (teď už bývalé) manželství předsedy jedné z našich předních politických stran. Mám takový dojem, že málokdo věří slovům jeho mladé přítelkyně s postavou modelky…To, co má tento, mě jaksi nesympatický, politik v hlavě, je pro ní prý mnohem důležitější než jeho zevnějšek. Tento výrok bych možná považovala ještě za přijatelný. Ovšem ke slovům „Jeho mozek je sexy“ nemám komentář… Který muž by se po tomto druhu lichotek nechal dále peskovat jeho již letitou manželkou? I když myslím, že je jen otázka času, kdy se „ předseda“ bude muset osamostatnit a začít házet ponožky do proutěného koše se špinavým prádlem vlastníma rukama. Přesně tak, jak ho to se Zuzanou vytočilo až k rozvodu… .

Komentáře

je samozřejmě pravda, že

je samozřejmě pravda, že Topolánek je iniciátorem v rozvodu podobného kalibru, ale jeho "milenka" alespon vzájemné sympatie neventiluje takovýmto poněkud zvláštním způsobem..

ne no, nechala se napustit

ne no, nechala se napustit

to měl být chytrý

to měl být chytrý článek nebo nějaká objednávka-agitka na zakázku modrých kachen?