Rock This Town, neni to dost jasný?

Obrázek uživatele Kiara

28. 11. 2007 - Rock Café, Praha - THE BONES (SWE), THE PEACOCKS (CH), MAD MARGE & THE STONECUTTERS (USA), FLAMING COCKS (CZ)

Vítejte do večera hutných kontrabasů a pokérovaných milovníků rockabilly, aneb sex, drugs, rocknroll !
Pekelný večer odpálili pražští turborockenrolloví Flaming Cocks, jejichž hvězda strmě stoupá. Rockcafé bylo nacpané k prasknutí. Nádherné, že davy lidí přilákala hudba a ne guláš zdarma. Pyrotechnickou vložku obstaral štiplavý kouř, který mírně přidusil kapelu i první řady. Naštěstí to po chvíli přestalo a pár loků piva to zpravilo. A jelo se dál. Kluci předvedli parádní show, korunovanou skladbou Bunny.
Pokud jste ze zoufalství nad frontou na pivo čí záchod nespáchali harakiri, mohli jste se dočkat neplánovaného dostaveníčka s Al And The Black Cats. Vypečený trojlístek kytarista, bubeník a kontrabasák s medovým hlasem. Kapela se na playlist dostala na poslední chvíli, ale díky za to! Prostě příjemné překvapení řízlé Johnnym Cashem.
Aby se z toho nestala ryze mužská záležitost, zasáhli Mad Marge And The Stonecutters. Zpěvačka Mad Marge dostatečně vařila krev přítomným pánům. Krásný zjev, sexy hlas. Nebo naopak. Večírek se nám krásně rozjel. Přestala jsem počítat lidi, protože byli všude! V košilích s leopardem, vyčesanými vlasy a někteří byli jako omalovánky.
Večer se přehoupl do druhé poloviny, vzduchu ubývalo, ne však nadšení zůčastnění. V oranžovém světle ramp se objevili uhlazení elegáni z Peacocks. Vyžehlení chlapečci v lakýrkách, kteří strhli regulérně největší bordel v Rock Café. Pivo cákalo na všechny strany. Kotel pod podiem nebyl, byl totiž v celém sále , který dupal, zpíval, nekoordinovaně se motal...
Z Rock This Town nás vyprovodili švédští The Bones. Lidí lehce ubylo a atmosféra se zklidnila. Nedivím se, to tempo bylo vražedné a je mi záhadou, že to vůbec vydrželo tak dlouho. Ale Café bylo stále spíše plné. The Bones se do toho opřeli a vyždímali z lidí vše co z nich zbylo.
Párty končí a my, živý a zdravý, jdem domu k maminkám.

Komentáře

..

strmně stoupá...