Spolu

Obrázek uživatele PerfectiOn

Když Tě políbím. Nebudeš to cítit stejně jako já. Možná nebudeš cítit takový oheň jako cítím já.

Bojím se toho, když říkáš různé věci, že spadneme dříve než by bylo vhodné. Ano řítit se do pekla a poznat přitom nebe.
Možná někdy působím chladně až bezcitně, ale nejsem takový vždyť víš jak vše prožívám, pláču když mě něco bolí, ale po většinu času se jen usmívám. Víš, že i do obyčejného polibku prolínám city. Jen se občas bojím jak to vše dopadne.

Pokaždé, když odcházím, něco ve mě umírám něco se ve mě bortí jako kdybychom vždy postavili věž a při odjezdu strhávali. Je to věž nadějí, která padá k zemi, když jsme od sebe daleko.
Jsou věci, proti kterým bojuji sám, věci jenž mě zevnitř zabíjejí a já se tak tříštím jako porcelánová panenka o beton, jedinou záchranou jsou city a ty si držím pod zámkem. Poté je vypouštím pokaždé jsem-li s Tebou.

Jednotlivec nikdy neměl šanci přežít, mě se to zatím daří. Přiznávám, že bych po Tvém boku byl raději častěji než to bývá teď, ale chtít neznamená nutně to mít. Toto pravidlo je bohužel pravdou. Možná mluvím jen o sobě, ale je to tím, že všechno to špatné potřebuji dostat pryč.

Svítí Slunce a já vím, že mít strach by bylo dětinské. Mám Tebe, i když spoustu věcí je nejistých. Přes to vše se nemůžeme rozejít, i když půjdeme svou vlastní cestou tak jako spolu, nic se nezmění. Taješ, když jsme spolu a stýskáš si když jsi sama nebo je to jen naivní myšlenka?

Vím, že jsem s Tebou šťastný a nemám potřebu utíkat pryč. Jenomže, co když ta věž padne? Být šťastný je utopie. Co znamená štěstí ve světě, kde se vše točí jen kolem peněz?

Pořád svítí slunce, ale nevím zda jako v tarotu znamená štěstí a zářivou budoucnost. I přes to nás jeho paprsky nabíjejí a je jedno zda je to den špatný či dobrý. Rozhodl jsem se vše změnit a doufám, že jen k lepšímu.

Dívám se Ti do očí a vím, že Tě miluji, ale jak jsi na tom Ty? Jak je na tom náš vztah? Alespoň doufám, že to cítíme pořád stejně a překonáme vše co nám hodí pod nohy. Nechci být jen já nebo Ty, teď musíme být my. Jsem ochoten se za to přesvědčení bít, chránit Tě, avšak pokud budeš chtít, přijď mi na pomoc, abychom tento boj vyhráli jako tým.