Vždyť je čas Vánoc

Rok co rok, jakmile je tu listopad, jsou už výlohy obchodů plné překrásných vánočních stromků, zářivých řetězů, ozdob různorodých tvarů, blikajících světýlek, čertů, andělů a Mikulášů. O necelý měsíc později z nebe začnou padat první sněhové vločky a všichni si v těchto chvílích uvědomujeme, že opět nadchází ten pravý čas Vánoc. Čas, kdy se setkáváme s rodinou a přáteli, čas koled, plápolajících svíček a tradic. Vánoce jsou nazývány svátky klidu a pohody, jenomže pro některé z nás je to bohužel každoroční období stresu a spěchu.
Pro ty, kteří Vánoce a obecně zimu nesnášíte, mám jednu radu. Ponořte se do hlubin své mysli a vzpomeňte si na nádherné procházky zasněženým lesem, na to ticho, které v tom lese vládlo, na člověka, jehož ruka svírala vaši. Nebraňte se vzpomínkám na večery strávené u krbu v náruči milované osůbky. Už slyšíte ten praskající oheň a cítíte to příjemné teplo na vašich tvářích? Vzpomeňte si jak je nádherné vidět rozzářené oči dětí při pohledu na nádherně ozdobený, voňavý stromeček a tu kupu dárků, kterých se ne a ne dočkat. Slyšíte z dálky zpívat koledníky, cinkat zvonečky a rolničky?
Zahoďte starosti za hlavu, nechte se unášet vírem radosti, lásky a očekávání. Obdarujte někoho malým dárečkem. Co může být krásnějšího, než někomu udělat radost? Buďte se svými blízkými, nebraňte se všem těm krásným pocitům, uvolněte se a usmívejte se. Vždyť už brzy je čas Vánoc…

Komentáře

:-)

Pro ty, kteří Vánoce a obecně zimu nesnášíte, mám jednu radu

pěknej anakolut, ale jinak dobrý