Poslední komentáře

Nadpis komentářeAutorK příspěvkuKomentář
jenom kamil se bohudík Anonym (bez ověření)Proč by mohl být muž bezcitný tvor? 17 let 9 týdnů ago
to bude parbaaaaaaaaa :D k!s!a (bez ověření)Hutnický den 2009 v Třinci 17 let 9 týdnů ago
Jednostranný pohled, který Anonym (bez ověření)Svázáni kopretinami 17 let 10 týdnů ago
:-D BOMBáÁ Dracice-darca (bez ověření)Hutnický den 2009 v Třinci 17 let 9 týdnů ago
Jeden čin je hodnotnější Anonym (bez ověření)Co mě straší 17 let 12 týdnů ago
jo akrostichHutnický den 2009 v Třinci 17 let 9 týdnů ago
Pomůžeš? UJC 60. Anonym (bez ověření)příběhy 17 let 14 týdnů ago
Neplakal, to jen ten kouř z Anonym (bez ověření)příběhy 17 let 14 týdnů ago
Vím, vaše blahorodí, že Anonym (bez ověření)Životní pokušení 17 let 15 týdnů ago
Podotýkám, že dítě se Anonym (bez ověření)Peklo, očistec a ráj - spojuje je vrtkavá lávka či bezedná propast? … 17 let 17 týdnů ago
Chtěla jsem se zeptat, Anonym (bez ověření)Peklo, očistec a ráj - spojuje je vrtkavá lávka či bezedná propast? … 17 let 17 týdnů ago
.........te si oko. Anonym (bez ověření)Red Bull Paper Wings aneb vlaštovky se letos vracejí o něco dříve 17 let 17 týdnů ago
Jak nám bylo nastíněno, Anonym (bez ověření)Peklo, očistec a ráj - spojuje je vrtkavá lávka či bezedná propast? … 17 let 17 týdnů ago
Hanka Mrázová Tak se Hana MrázováMoment v čase 17 let 18 týdnů ago
a co teprve ten kurt Anonym (bez ověření)Válka ve snu 17 let 18 týdnů ago
naprosto nicneříkající Azra (bez ověření)Válka ve snu 17 let 18 týdnů ago
Pokoj Tvému srdci. Anonym (bez ověření)Válka ve snu 17 let 18 týdnů ago
bla bla Anonym (bez ověření)Moment v čase 17 let 18 týdnů ago
tahle stylizace do Anonym (bez ověření)Moment v čase 17 let 18 týdnů ago
jasne, klasika, Machu si Ezra (bez ověření)Bylo by hříchem nehřešit? 17 let 19 týdnů ago
!!! freon (bez ověření)Bylo by hříchem nehřešit? 17 let 19 týdnů ago
se vubec nedivim, ze je ezra pawn (bez ověření)Krok vpřed či vzad, litovat či nelitovat? 17 let 20 týdnů ago
Docela psycho, co? Zlo a Anonym (bez ověření)Krok vpřed či vzad, litovat či nelitovat? 17 let 20 týdnů ago
a prý že je krize Anonym (bez ověření)Krok vpřed či vzad, litovat či nelitovat? 17 let 20 týdnů ago
"nevědě" wtf? neologismy? ezra peon (bez ověření)Krok vpřed či vzad, litovat či nelitovat? 17 let 20 týdnů ago