Ohavný útok na smysly v Českém Těšíně

Kamarád, který často jezdí na hudební festivaly a v muzice se vyzná, mě pozval ve čtvrtek 9.8. do Českého Těšína na koncert kapely Silver Rocket. Věřil jsem mu, že to bude dobrý zážitek. Po příchodu na místo kolem půl osmé jsem si však všimnul věcí, které mě měly varovat. Především "osazenstvo"- banda přiopilých pankáčů, které víc než hudba zajímalo víno míchané s kolou (to nemluvím o těch, do kterých bych to podle jejich oblečení ani neřekl !! Slušně oblečení lidé se opíjeli dřív, než akce začala!!) a pak taky vysoké vstupné, které bylo podle mě vysoké až přemrštěné. Přesto jsem se nenechal odratit a vstoupil do temných prostor klubu Liberta.
Hrát se mělo v osm hodin, ale nějaké průtahy jsou vždycky, tak se začalo asi až o hodinu později. Jako první byla kapela Lyssa. To už jsem měl dost. Strašný kravál, zpěvýkovi vůbec nebylo rozumět co zpívá, hodně lidí odešlo ze sálu ven. Ale je to první kapela, většinou se ty horší (amatérské) kapely dávají na začátek.
Další skupina se jmenovala Wol or gong. Název jsem nepochopil, asi sranda (vůl nebo gong). Jejich hudba byla trochu pomalejší, ale basák asi fetuje, protože měl pořád oči vytřeštěné někam do neznáma, jako by lidi ani nevnímal. Taky mě to nebavilo, ale uznávám, že lidi opilé mixem koly a vína to bavit muselo.
Třetí kapela se jmenovala Phenix 2. Zpěvák vypadal jako by dělal odjakživa klauna v cirkuse (i podle té jeho přezdívky Baran se dá soudit, že se v prostředí zvířat pohyboval). Nevím, proč byl k tak zmatené hudbě oblečen do barevné košile, když by mu více slušel nějaký motiv třeba Iron Maiden nebo tak. Ale jeho věc.
Fakt je ten, že se v klubu nedalo vydržet. Pořadatel asi moc nevydělal, protože lidi odešli v nejlepším případě na vlak o půlnoci, což jsem udělal taky já. Můj kamarád, který mě pozval na koncert kapely Silver Rocket tam na ni asi zůstal, nevím, neviděl jsem ho. Třeba z té hrůzy zešílel.
Proč má někdo zapotřebí vozit sem takové kapely, platit jim autobus s vlastním logem a další nesmysly? Chápu, že hudba může být i tvrdá, sám rád poslouchám tvrší věci jako Prostitutes nebo Roe Deer, ale ty se dají na rozdíl od těchto kapel z pekla poslouchat.
Prosím, už nikdy více!!!

Komentáře

Podle mne jste všichni co sem píšte banda buzíků :-)

kom, kom, kom

To snad ne!

Ondřeji dej si raději doma kolu, poslechni si Roe Deer a nikam nelez...

jsem stoprocentě

jsem stoprocentě přesvědčen že si tu z nás někdo robí prdel...! Wol or Gong, Baran nebo kapela Silver Rocket to je prostě moc mimo na kohokoli...

ja jsem teda rad za tenhle clanek

na jedne strane je pravda, ze autor zkomolil a popletl co mohl, nasledny obdiv Prostitutes a Roe-Deer, pusobi po predchazejicich reakcich znacne neverohodne, takze i podle me se jedna spis o podvrh, nebo snad spis VTIP (pozor!!!!). Na druhou stranu je pravda, ze to v Liberte presne takhle vypadalo, a nekdo o tom proste jenom uprimne napsal, nekdo kdo se nebal vystoupit z rady pochlebovacu SRR a zaradit se po bok Benjamina Slavika a prihlasit se k tomu, ze proste takovymuhle kravalu nerozumi. A nechapu ty rozhorceny vyrazy tady v tech komentarech, rozhodne tam vsichni tihle lide nebyli, protoze tam proste tolik lidi nebylo, a ty ostatni mluvili jen polsky.

konecne poradna recenze!!!

konecne poradna recenze!!! jeste bych te opravil kapela Wol or gong se pise Rum or grog!!!

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

každý může mít svůj názor

Nezdají se Vám některé komentáře k tomuto příspěvku moc jednostranné a příliš vulgárně útočící na člověka, který chtěl vyjádřit jen svůj názor. Přece každý může mít svůj vlastní názor. Stejně jako tento názor na koncert v klubu Liberté je subjektivním, tak i vaše komentáře jsou považované za subjektivní. Takže bych předpokládal trochu více soudnosti. Je z toho jasně poznat, že komentáře k tomuto textu píšou lidé, kteří jsou příznivci toho co autor článku rozhodně není. Jsme lidé, každému se líbí něco jiného. Svět by byl stereotypní a nudný, kdyby se nám líbilo vše stejně. Jsou vždy odpůrci a příznivci. Takže nesuďme, neurážejme se navzájem. Buďme více objektivní a autor se určitě čtením některých komentářů poučil v tom, že napsal několik faktických chyb, které se rádi chytli lidé, kteří nesouhlasí s jeho názorem, tak to vždy chodí. Ale ukažte, že dokážete přijmout i negativní kritiku. Já autorovi fandím, že dokáže napsat svůj vlastní názor a věřím, že jsou mezi čtenáři i lidé, kteří sdílí stejný názor jako on, jen se bojí vyjádřit v komentářích, aby nebyli zesměšnění a ponížení lidmi, kteří takto ponižuji autora ondřeje i. a já říkám, že takoví lidé zrovna neulehčují ostatním se svobodně vyjádřit, dokáži jen kritizovat, ponižovat, jak ubohé. Zkuste pro příště napsat vlastní názor iniciativně sami, což by vas ani nenapadlo, jen dokážete reagovat na to, co napsal někdo před vámi. Fandím lidem se svým názorem, ať už je jakýkoliv a fandím lidem, kteří ho dokážou prezentovat jako to dokázal Ondřej I. samostatně a iniciativně z vlastní vůle, i když s trochou faktických nedostatků, ale chybami se člověk učí, viďte? Jsem rád, že ještě existují lidé, kteří dokáži prezentovat své názory, věřím, že jich bude více, zkuste to i vy nejen v komentářích, ale i vlastními recenzemi, kritikami, reportážemi, názory...

stačily tři věty

stačily tři věty kamile:

1. Každý má právo na svůj názor.
2. Jsem rád, že se ondřej vyjádřil.
3. Jsem kokot.

za hodinouvou pracovní dobu!

Kamil, DRŽ PIČU!

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

jsou směšně

jsou dost směšně některé reakce, tak se zasměji nahlas, hihi haha

smrdí to

Smrdí to ryzí Pilchovinou po třech až pěti pivech

tentokrat fakt ne frajere

tentokrat fakt ne frajere

A to nevadí...

Ondřeji I. nebo študente,
každý z nás se občas ocitne někde, kde to nezná, nebo vidí či slyší něco čemu nerozumí atd. Tebe však snad unesl Rumburak s cestovním pláštěm a do toho otočil prstenem (píšu tyto přirovnání proto, aby jsi tomu rozumněl i TY Ondřeji I.).Protože jinak není možné aby recenze vypadala takto amatérsky, prostě a jednoduše (v tom nebývá chyba), hloupě,...a dalo by se pokračovat. Vzhledem k tomu, že na této platformě dostáváš prostor Ondřeji I. pro svá poněkud zvláštní vyjádření a postřehy, věřím, že to byl omyl. Omyl v tom, že tě nechal někdo přispět a dal ti prostor tedy "Prostor"! Je zřejmě určen za 1.) stejně smýšlejícím a asi i inteligenčně vybaveným čtenářům jako jsi TY Ondřeji I. nebo za 2.)je to veliká recese. V 1.) případě jsi žádnou škodu nenadělal, protože čtenářská obec "Prostoru" vůbec nemůže postihnout obsah sdělení a práce, která je spojená se jménem SILVER ROCKET. Myslím,že SR se jednou dostanou do učebních osnov občanské nauky do kapitoly "II.kultura v čechách po roce 89´"- pěkný název maturitní otázky, že voe.(můj osobní názor)! V 2.) případě jsi nás pěkně doběhl...,ale asi né,viď?Ty jsi to Ondro myslel vážně, co? Tak už nebuď smutný, nikam nepiš, vzdělávej se, alespoň nějaký všeobecný rozhled - kdo je prezident, v jakém státě žiju, možná také, jak se jmenuje mé rodné město nebo třeba jak se jmenuji JÁ sám, že ONDRO. ONDŘEJ - to už víš a teď co znamená to I. Já bych věděl, ale nejsem si jistý. A tak to nenapíšu. Vidíš, učení není žádná věda. Já vím škola, škola asi není pro tebe, ale takové jedno základní pravidlo pro život je: "...nečiň jiným to co by jsi nechtěl, aby jiní činili tobě..." Ondro. Tedy nevyjadřuj se ke věcem, které neznáš, nerozumíš jim a asi ani nikdy rozumět nebudeš. Proč? No protože by jsi mohl vypadat jak Ondřej I***t což nevadí, ale svými zhovadilými názory můžeš poškodit, ohrozit nebo (chraň jakýkoliv bůh) ovlivnit nějakou bytost, která nevím proč by ti věřila. Takže Ondro I., vem něco do hrsti, třeba soudnost a už nic nikam nepiš a bude zase o trošku lépe.
A to nevadí, život jde dál.
Petr fesha Fenik
p.s. "Prostor" jako periodikum neznám a věřím, že článek Ondry je a byl omyl! Zdravím do Těšína všechny otevřené a tolerantní hlavy...Hawg

nemam slov

To snad nemuze byt ani vtip. Docela by me zajimalo, co pisatel posloucha bezne, krome tech Prostitutes ci Roe Deer. Ale treba doroste a nekdy pochopi (teda pokud mu je tak 15). Nebo treba byl on byl pod vlivem drog a sam vubec nestihal. Myslim tim tu mega rychlost Lyssy. Kazdopadne tahle recenze je fakt pruser.

výsměch

ten kdo to napsal je naprostý debil...nechápu, proč takový čůrák leze na takové akce a pak o nich píše tyhle debilní recenze, kterým se může NORMÁLNÍ ČLOVĚK jenom zasmát...! PROSÍM, UŽ NIKDY VÍCE!!!

chlapče ty si ale

chlapče ty si ale píííííča!!!! A kdyby něco tak je lo klub LIBERTE a ne liberta ty chuju!!

co ty jsi za pako

co ty jsi za pako (nejslusnejsi vyraz, co muzu pouzit), to jsem nevidel a necetl uz silene dlouho. poslouchej rad dal prostitutes a roe deer a prosim te, nelez tam, kam bys nemel. nebo ti priste jedno to vino s kolou prerazim o hlavu

basák z Wollongong byl tak

basák z Wollongong byl tak vyjevenej, protože ještě neviděl takovýho papíka jako jsi ty odreji i.

kondolence

Je mi tě docela líto, chlapče, proto se pokusím nedělat z tebe ještě vetšího hlupáka, než se to povedlo tobě samotnému. Takže jen pro upřesnění: Silver rocket není kapela, ale renomované hudební vydavatelství; ten, koho nazíváš Baranem, se ve skutečnosti jmenuje Banán atd. Závěrem bych tě rád poprosil: již "nikdy více!!!" nepiš recku na něco, o čem si nejsi schopen opatřit ani základní info (... jo a zopákni si pravopis, študente....).

LOL!

LOL!

to je hovno, tyhle kapely

to je hovno,
tyhle kapely maj hrát ve Chrámu sv. Víta hned po nešporech. Jelikož asi moc neznáš zeměpis, když nevíš co je Wollongong, přikládám fotku chrámu (). Je to v Praze (hlavní město ČR).
zdar