Sto zvířat jako vždy nezklamalo aneb křest CD Rozptýlení pro pozůstalé v Paláci Akropolis

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Průkopnící SKA v České republice skupina Sto zvířat vydali nové album s názvem „Rozptýlení pro pozůstalé“. Křest tohoto CD se konal v Praze celkem třikrát a prvním místem byl Palác Akropolis - 13. 11. 2007. Před začátkem koncertu a před vchodem do sálu navodili hudebníci pouze pomocí nástrojů atmosféru jako na pohřbu, tzn. zahráli standardní pohřební melodie. A tak bylo jasné, že v sále nás bude čekat ono rozptýlení pro pozůstalé. Ti všímavější určitě postřehli i dekoraci pódia, která měla doufám navozovat něco jako hřbitov - vzadu plátno s motivy venkovního hřbitova, nad hlavami hudebníků barevné žárovky navozující oslavu, čili hřbitovní oslavu.
Co se týká vystoupení, tak nijak nevybočuje ze standardu Sto zvířat, i když byla velmi pozměněná sestava kapely, na dokonalosti to nic neubralo ani nepřidalo. Prostě opět koncert beznadějně vyprodaný.
Zahráli písně z nového alba a samozřejmě i staré osvědčené hity. Co říct k novému CD? Polovina písní je posluchačsky úžasná a polovina standardní, ale každý může mít jiný názor, tak už to bývá a kapela se nikdy nezavděčí všem, protože co člověk to jiný vkus. Diváci se bavili, skákali a Sto zvířat opět nezklamalo své fanoušky, jak mladé tak starší, neboť Sto zvířat je prostě kapela napříč generacemi v Paláci Akropolis to bylo vidět.
Kdo tuto skupinu nezná, pak doporučuji slyšet. Jejich písničky vám zdomácní a budete si je zpívat a možná rozšíříte už tak velkou fanouškovskou mánii, která se točí okolo legendárních zvířat. Jejich úspěch tkví hlavně ve skvělých textech písní a jejich nezapomenutelné interpretaci. Věřím, že všichni odcházeli jako já s pocitem skvělého koncertu, který naplnil mé očekávání.
Po koncertě jsme získali exkluzivní rozhovory s Tomášem Belkem a Janou Jelínkovou, které připravujeme ke zveřejnění na PROSTORU, takže máte se na co těšit.

Komentáře

a co je tohle?

hele, co sem nasel? to si nechas libit?

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Samozřejmě, proč bych

Samozřejmě, proč bych měl bojovat s větrnými mlýny, když se chce i nad tím nejdokonalejším dílem se vždy něco najde a oni chtějí najít a chtějí mít záminky, aby mohli na mě parazitovat, když neumí tvořit nic vlastního a hledat chyby u sebe, tak aspoň umí zesměšňovat druhé, na nic jiného se nezmůžou. Proč bych měl být stejný jako oni a hledat chyby v jejich dokonalosti:-) Jsem prostě jejich střed vesmíru, beze mě by neměli o čem psát a co dělat v jejich nudném životě, a tak mě uctívají a mě to těší. Díky

ale ale

ale ale, kamile, parazitovat? když jsem parazitovat na tvém článku, udělalo se mi pěkně zle... takovýhle parazitizmus by mi nebyl moc prospěšný. jak jsi mohl napsat diplomku s tímhle slohem?

ale sebekritické

ale sebekritické uvažování ti teda nikdo upřít nemůže kamile....fakt že ne

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Rozhodně větší než

Rozhodně větší než autoři na institutpriorit ...

...

no jo, ale tak nekter chyby poprit nemuzes prece

Obrázek uživatele Kamil.Mrazek

Chyby já nepopírám, ani

Chyby já nepopírám, ani se k ním nevyjadřuji. Dokonce jsem i některou chybu opravil. Nicméně zaujatost vůči mé osobě je jasná už z toho, že nekritizují chyby ostatních autorů tak jako mé, což jasně ukazuje, že jsem pro ně střed vesmíru, jsou zaujatí a čekají na jakoukoliv příležitost, takže nemá pro mě žádnou hodnotu jejich kritika a už vůbec nemá cenu kritizovat chyby jejich vlastních textů, protože oni píšou dokonale, přeci:-), ale zaujatě. Důležité je, že pořád jsem pro ně natolik zajímavý, že mají čas o mě psát. Pro mě zajímaví nejsou, čili o nich psát nebudu, nemám na ně čas, takže nemá cenu se z mé strany dále vyjadřovat.

jasně že si zajímavý

jasně že si zajímavý kamile, pro lidi byli blbci vždycky zajímaví...zvlášť ti s neschopností jakkékoli sebereflexe...ony ty tvoje články jsou FAKT strašně napsané a to, že si to ani pod tíhou té hromady faktů uvedené v oné kritice odmítáš přiznat, na tvé *zajímavosti* ještě přidává...