Čekání na život

Obrázek uživatele PerfectiOn

Někdy se nám život prosmýká mezi prsty, jindy ho máme pevně v rukách.
Je život fér? Určitě jste se mnohokrát ptaly samy sebe nebo někoho z Vašich blízkých na tuto otázku. Někteří řeknou, že život fér není. Rozdané karty hrají proti Vám a Vy se snažíte vyhrát hru jak nejlépe to jde s tím co máte v ruce, někdy je zapotřebí něco obětovat aby Vás život vzal zase do hry jenž nemáte nikdy jistou. Ostatní poví, že život je fér, že jen zkouší naší trpělivost a my mu nemůžeme nikdy ukázat svou slabost, neboť by nás opět srazil do kolen.

Má přítelkyně o sobě tvrdí, že nikdy nic nezvládne. Jako zástupce ženského pohlaví má nárok na to si postěžovat a našim mužským úkolem je zase je postavit na nohy vlídným slovem. Tento rok ji přijali na Vysokou školu, obor Anglistiky byl vždy její sen a teď se splnil i když nevěřila, že se to může stát nakonec ji dostihla i práce, kterou si užívá.

V životě musíme být připraveni opravdu na vše neboť nikdy nevíme s jakou náladou se na nás obrátí, zda půjdeme po trnité stezce nebo dlážděné silnici. Život je krásný pokud ho máte s kým prožívat, pokud máte po boku osobu co Vám dokáže věřit na plno dají se projít i různé zlé nástrahy jenž jsou smyslem života. Milovaná osoba po Vašem boku nahrazuje Strážného Anděla, která s Vámi putuje za jakýchkoliv okolností, občas jsou to falešné karty naděje, ale jednoho dne se na nás všechny štěstí usmát musí.

Se svým životem jsem spokojený, i když by nemusel dělat taková divadla. Obdaroval mě nádhernou přítelkyní a za to jsem mu vděčný, upřímnými přáteli i nenahraditelnou rodinou. Kdo ví jak vše bude dál, nakonec nám nezbude nic než jen zavřít oči a pořádně se do toho všeho kolem ponořit.