Sport

Obrázek uživatele Credence

Na lyžák o jarních prázdninách

13.02.2011 - 00:00
17.02.2011 - 18:00

Stále jste si nevybrali, co by vám měl Ježíšek nadělit pod stromeček?
Rádi si užíváte zimních radovánek, lyžujete, nebo byste se to rádi naučili?
Chodíte na druhý stupeň základní školy?
Pak právě pro Vás pořádá DDM Bystřice poprvé lyžařský tábor „tak trochu jinak“.
V období jarních prázdnin, tedy 13.2.-17.2.2012 se můžete těšit na tým zkušených instruktorů, který si připravil týden plný zábavy, zimních sportů a skvělých zážitků.

Hokejový souboj univerzit MU vs. VUT

25.10.2011 se konalo v brněnské Rondo aréně jedinečné utkání dvou zdejších univerzit. Masarykova univerzita a Vysoké učení technické se proti sobě postavily v hokejovém souboji. Tento jedinečný souboj se konal již po třetí, kdy po minulých dvou ročnících byl ve výhrách vyrovnaný stav. Historicky první utkání univerzit vyhrálo družstvo bojující za čest Masarykovy univerzity, druhý ročník se naopak pyšnil výhrou týmu reprezentující Vysoké učení technické.

Obrázek uživatele Kateřina Kočová

Běžecká oáza jménem HVĚZDA!

Odpovědí na otázku: Kam v Praze za sportem je opravdu mnoho. Ale kam v Praze za zimním sportem, když je venku nádherně slunečno a teplé paprsky se opírají do měkkého, bílého a čerstvě napadlého sněhu? Netřeba snad říkat, že je škoda v takovém počasí jít na squash nebo do fitka. Zaručeně perfektní relax zažijete v oboře Hvězda, kde se to běžkaři za takového počasí jen hemží. Tak neváhejte a vyražte na běžky, dokud je ještě sníh!

Obrázek uživatele Markéta Markovicsová

Hokejisté na fotbalovém hřišti

29. května se v Srchu poblíž Pardubic uskutečnil okresní přebor mezi TJ Slavoj Houslice a Titanic Srch. Kde se proti sobě utkali herci ze seriálu Okresní přebor a hokejisté.

Mít hlavu v oblacích

Píše se rok 2010, 21. století.
Doba, kdy internet vládne světem a místo jednoho koně s kočárem, jedeme se 120koňmi v autě.
Takže, když si usmyslíme mít křídla a létat, je to v dnešní době naprosto reálná představa.
Ano, mluvím o tandemovém seskoku. O zážitku, při kterém mnohým z nás se podlomují kolena a běhá mráz po zádech.
Ovšem pro ty odvážnější hrdiny, by to mohl být zážitek, který by si možná i několikrát zopakovali.

Obrázek uživatele Kateřina Kočová

HISTORICKÝ ŠERM žije! A nejen v pohádkách!

Nevíte co s volným víkendem? Chcete se odreagovat, ale zároveň zažít něco nového a neopakovatelného? Zavítejte na jeden z českých hradů a rozhodně vás nemine nějaká z šermířských bitev, poutavé představení středověkých kejklířů a souboje urozených rytířů o ruku překrásných panen. A jestliže vás historický šerm upoutá natolik, můžete se začít takovému koníčku věnovat. Ale jen s rozvahou a opravdovým zájmem – historický šerm totiž není zábava na pár měsíců.

Obrázek uživatele Kateřina Kočová

Lyžařský a turistický ráj - REGION JUNGFRAU

Přemýšlíte co se zimní dovolenou? Nechcete sedět doma,ale české sjezdovky vás zrovna dvakrát nelákají?A když pomyslíte na sice věčně slunnou Itálii, přijdou vám na mysl jen nekonečné fronty a čas strávený čekáním na lanovku?Nemarněte zimní čas pochybami a raději si vyberte jedno z ověřených lyžařských středisek na jihu Švýcarska, které vám zajistí spokojenou dovolenou plnou jen těch nejkrásnějších zážitků a dobrodružství.

Sportovní kurz v Dánsku

28.08.2009 - 16:24
06.09.2009 - 16:24

Jedná se o druhý ročník veleúspěšné akce pořádané neziskovou organizací Velký Vůz. Můžete se těšit na 9ti denní zahraniční sportovně zážitkový kurz zaměřený na sport všeho druhu v kombinaci se zážitkovou pedagogikou. Hlavní náplní dnů bude sport a to jak indoor, tak i outdoor. Například volejbal, beachvolejbal, badminton, in line bruslení, tancování, kalanetika, erobik, spinning, in line hokej, fotbal, florbal, masáže, a další. Hlavní náplní večerů bude odpočinek, paření a zážitková pedagogika.

Outdoor Cup - Přírodní víceboj pro každého (Praha)

21.05.2008 - 16:00
21.05.2008 - 19:45
Atleti v Akci

Občanské sdružení „Atleti v Akci“ pořádá dne 21. května 2008 závod v přírodním víceboji jednotlivců. Půjde o orientační scorelauf s vloženými disciplínami, závod se bude konat v Praze-Modřanech v odpoledních hodinách.

Syndikovat obsah