Angry birds RIO

Obrázek uživatele PerfectiOn

Jistě všichni znáte hru Angry Birds, ať už z různých stránek nebo přez komerci, kterou zajistil T-Mobile. Zde Vám přináším ne zas tak novou verzi hry, neboť vlastníci Ipadu nebo Iphone si již mohli tuto verzi zahrát.

Hra AB: RIO je vyrobena na motivy stejnojmenného filmu RIO, většině nejspíše souvislost došla již při samotném názvu, také název napovídá, že hra se odehrává v Rio de Janeiru a přináší spousty nových zážitků.

V prvním kole zjistíte, jak se naši hrdinové vůbec do Ria dostaly, stanete se zachránci nebohých ptáčků uvězněných v klecích a následně se budete chtít pomstít Vašim únoscům. V této hře na Vás již nečekají zákeřná zelená prasátka, ale o něco zákeřnější opice, které někdy nelze jen tak sundat dolů. Hra oproti svým předchůdcům nabízí poměrně náročnější kola (jak pro koho) a větší zapojení hlavy do hry než zběsile vypouštět ptáčky do všech směrů.

Musím podotknout, že je hra stále ve vývoji a dostupné jsou jen čtyři etapy ze šesti plus jedno bonusové kolo. Díky patchi a sériovému klíči lze hru odemknout na "full" verzi bez jakýchkoliv poplatků. Po odehrání všech kol si bohužel budete muset počkat na vydání dalšího updatu od firmy Ravio jenž má celý projekt Angry Birds na starosti, samozřejmě na mém webu se objeví každá novinka jenž bude ohledně této hry uveřejněna.

Hru můžete stahovat na , přeji příjemnou zábavu.