Bez zábran

Obrázek uživatele PerfectiOn

Vymódit se, zamaskovat nedostatky, odhalit výstřih, obléci si co nejkratší minisukni i když mnohdy stačí jen spodní prádlo.
Proč se většina náctiletých slečen rozplývá nad tím když ji spousty jejích mužských „přátel“ chválí její fotky na Facebooku? Otázka je to často kladená, ale v úvodu chci říci, že se mnohdy nejedná jen o slečny jenž chtějí na sebe strhnout pozornost svých „přátel“, tací jsou i někteří kluci. Však zpět ke slečnám.
Tvrdí, že je to obtěžuje když jim pánové lichotí když se jedná o fotky, tvrdí jak se ta fotka nepovedla, a že odhalit výstřih nebyl záměr. Mají spousty známých fotografů, kteří za její „blízkost“ nafotí co si slečna bude přát a nikdy nic za to chtít nebudou, jelikož jsou to „přátelé“.
Slečna, jenž chtěla na střední studovat na zvěrolékaře (resp. něco jiného) se z donucením rodiny odebírá na školu menagmentu, kde se její sny deformují a ztrácejí. Začne se přátelit s mnoha lidmi mezi nimiž je pár „profesionálních“ fotografů a ty ji nabídnou spolupráci. Tak začne fotit, jen tak protože ji to baví a nebojí se. Začíná u princeznovských šatů, riflí s krátkým trikem po upnuté riflové kraťásky až k spodnímu prádlu. Všichni známe kde je konečná a právě na to čeká většina mužů.
Právě proto se přátelíme s lidmi za vidinou výhod či zisku. Nikdy to není jen z čistého nebe. Neříkám, že každá profesionální modelka takhle skončí či zrovna takhle začala no nic vrátím se k tématu.
Na základě toho všeho pak slečnu hodnotí okolí. Je pěkná? Má hezké oči? Čistou pleť? Zoubky jako perličky? Photoshop? Jistě spousty „profi“ fotografů má svoje dokonalé foťáky, ale to co je nedokonalé zamaskují v počítači takže nikdo nic nepozná. Slečna cpe fotky jednu za druhou na svou zeď, prve jsou to „oťukávací“ fotky jen aby se vědělo jak zareaguje okolí a pak můžeme přiostřit a nažhavit pánské obecenstvo v „přátelích“.
Jak již jsem řekl na začátku, není to výhrada jen žen a slečen, ale také některé mužské populace jen se místo v těsných džínsů se fotí bez trika s napnutými svaly i když nejsou žádnými kulturisty. Dnes převážně nejde o to jak se kdo hezky vyfotí i když si dá opravdu záležet, je spousty fotografů co mají nápady, ale ještě více pubertálních děcek i dospělých, jenž všechnu pozornost od krásných fotek strhávají nahotou neboť právě nahota je to co všichni ostatní vidět chtějí.
Komentáře pod patřičnými fotografiemi mluví za vše a dají se shrnout v jednoduchou větu: Banda nadržených kluků dostali do ruky PC s internetem.
Slečny tohle zbožňují, ale vyslechnout si to vše ve skutečnosti by rozhodně nechtěly. Následně stejně odmítají kluky, kteří se s nimi setkávají i na akcích a po kamarádkách si stěžují jak sou hloupé, že opět narazili na člověka bez duše co si chce jen užít.
Je těžké vymanit se ze závislosti na sociálních sítích? A co závislost na focení? Také máte na svém profilu denně dvacet nových fotek? Setkali jste se s někým takový? A co Váš názor?