Znáte Arana ze SRR? NE? No, nedivím se, ale každopádně tenhle chlap přišel s jednoduchou metodou vyjádření pocitu z nějaké hudební sféry, kterou jsem mu sprostě vykradl a s Glorií Gaynor ve sluchátkách mi vyšlo tohle:
Máme tady dost kapel, v tom našem regionu, každá je jiná a každá je tu potřeba. Tombouctou jsou NEJHIPHOPOVĚJŠÍ, Ador Dorath NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ, Scound NEJUŘVANĚJŠÍ, Takylidi MRTVÍ, Blafi jsou NEJSLEZŠTĚJŠÍ, Hellspawn NEJMETALOVĚJŠÍ, Witch Hammer NEJHEAVYMETALOVĚJŠÍ a Charlie Straight jsou prostě BLBCI. A ono to fakt nějak dohromady funguje.
Poslední komentáře
před 13 let 3 týdny
před 13 let 4 týdny
před 13 let 5 týdnů
před 13 let 16 týdnů
před 13 let 26 týdnů
před 13 let 26 týdnů
před 13 let 36 týdnů
před 13 let 46 týdnů
před 14 let 6 týdnů
před 14 let 13 týdnů