Halo pane, máte slzy v očích.
To kulii té slečně, co z toho vlaku mává?
Snad ste si nemyslel, že se za Vámi otočím
Jen proto, že vám ona sbohem dává…
Halo, kam ty slzy zmizely,
Sotva vlak zajel za zatáčku
To už jsme opět přáteli?
To už mi opět říkáš „miláčku“?
Halo pane! ……My dva si už netykáme…..
Poslední komentáře
před 13 let 3 týdny
před 13 let 4 týdny
před 13 let 5 týdnů
před 13 let 16 týdnů
před 13 let 26 týdnů
před 13 let 26 týdnů
před 13 let 36 týdnů
před 13 let 46 týdnů
před 14 let 6 týdnů
před 14 let 13 týdnů