Nemůžu vysvětlit pocity, které cítím. Úplně dokonale jsou vpleteny do každého milimetru mé osobnosti. A je to dobře. Potěšení ze života mi nikdo nevezme. Zítřek bude lepší, budu dokonalejší. Jenom jedno mě i tobě dá pocit, že jsi fajn člověk, a stane se to tehdy, když si začneme sami sebe vážit. Přeorientujeme myšlení ze stávajícího my na budoucí já. Už ne miluji tě, ale miluje sebe sama. Vážím si sám sebe, protože si to zasloužím… a pak se sny stanou skutečností.
non sense
Poslední komentáře
před 13 let 4 týdny
před 13 let 4 týdny
před 13 let 6 týdnů
před 13 let 16 týdnů
před 13 let 27 týdnů
před 13 let 27 týdnů
před 13 let 36 týdnů
před 13 let 46 týdnů
před 14 let 6 týdnů
před 14 let 14 týdnů