Mentolové kondomy

Obrázek uživatele Credence

Nevím proč, ale 1.11.2011, něco okolo třičtvrtě na 6 večer jsem vylezla z filosofické fakulty a celá Olomouc zněla šíleným chorálem všech kostelních zvonů, co v tomto městě najdeme.
Nebylo slyšet slova, jen ostrý kovový zvuk v uších a mé pokusy domluvit se po telefonu s mámou byly naprosto zbytečné. Nechápu pointu a asi se ji nikdy nedozvím.
Po dlouhém přemlouvání jsem se v 7 večer vydala na hodinu zumby, která byla super do té doby, než mě začalo píchat v boku a po tvářích mi začal stékat studený pot. Jako hrdina jsem vydržela až do konce, pak vyběhla do mrazivé mlhy ( jako teď ostatně každý den) a když jsem došla na kolej, tak jsem věděla, že je zle.
Horká sprcha, otevřené okno - vyloženě otužilecký plán střídání chladu a horka.
Bylo mi zle, ale párty v U nepočká, takže jsem se statečně oblíkla a šla s holkama na ochucenou vodku. Akce 2 vodky za 25 Kč byla luxusní, a tak jsem se rozhodla, že to vydržím až do tomboly. O půlnoci přišlo mega překvápko a na taneční parket vyskočil nasteroidovaný striptér a ukázal mi, jak vypadá, když nahatý chlap dělá stojku..No téda.
Taky jsme vyfasovali u vchodu mentolové kondomy, které padly za vlast, když jsme je hromadně začaly se spolužačkama nafukovat.

V tombole jsem samozřejmě nic nevyhrála, asi mám spíš to štěstí v lásce?!..
Dnes ráno jsem se vykašlala na přednášku, protože mě bolí v krku a třeští mi hlava z toho mého otužování.
Spolubydlící mě zpucovaly za to, že jsme večer moc hlasité když přicházíme domů. Nevím, proč to vždycky říkají mě.. :)