Miluješ?

Obrázek uživatele PerfectiOn

Chlapec hledá dívku, s kterou se může vyspat. Muž hledá dívku, s kterou by se ráno probouzel.

I tak by se to mohlo říct. Láska je vlastně o tom jak dospělé city máme. Nemůžu to však vzít z vlastních zkušeností, neboť já na vztahy na jednu noc nikdy nějak nebyl, i když sem s tím naštval asi dost slečen. Někdy máte nutkání něco provést. Něco spontánního. Něco co jde z Vás a co už jste si dlouho přáli.

Být s někým koho máte rádi, je nejlépe prožitý čas. Být s někým koho milujete na to ani čas není potřeba, neboť v tu chvíli pro Vás neexistuje.

Hledání někoho na jednu noc je adrenalinový sport, u kterého musíte počítat s tím, že Vám to nevyjde hned na poprvé. Proto po prvním odmítnutí jen čekáte, až Vaše oběť vypije asi tak o deset skleniček alkoholu více. Tenhle postoj se mi osobně nelíbí, ať už mě za to budete lynčovat či ne.

Mnohem těžší a časově náročná je druhá varianta. Nebýt pouhým klukem, ale „mužem“, který se dané slečně bude věnovat. Snášet její nálady a být rád i za pouhou minutu v jejím objetí. Nezdá se to tak těžké, ale být přichystaný na téměř cokoliv je občas vysilující. První věcí co si musíte zjistit, zda má přítele či naopak. Neboť by se mohlo stát, že Vám před domem zastaví černá dodávka.

Musíte brát ohled na to, jak se slečna ve Vaší přítomnosti cítí, pokud Vám sama neřekne, že ji vadíte, máte vlastně našlápnuto na dobrou cestu. Pokud se s Vámi schází ráda, občas Vás obejme a znenadání Vám řekne, že Vás má ráda. Nebojte se pokračovat. Pokud po delší době scházení nevíte, jak na tom jste a zároveň nechcete, aby Váš vztah zůstal na bodě „jen kamarádi“ zkuste se zeptat. Nebo. Až se přitulí políbit ji. Je to risk, alespoň uvidíte, jak na tom vážně jste.

Pokud dostanete facku, je jasno, pokud dostanete jako odpověď polibek. Pokračujte.

Psát se o tom dá celkem lehce, ale skutečnost je opravdu jiná. Osobně bych se musel dlouho dokopávat k nějakému činu, došel bych nejspíše zase k bodu „jen kamarádi“. Někdy se v některých lidech nelze vyznat. Na jednu stranu si myslíte, že to co děláte je v pořádku, a že ten dotyčný s tím nemá problém a najednou si „oběť“ vymění masku a Vy náhle nevíte, která bije.

Dávat si pozor na jazyk je taky užitečné, neboť některé věci se nehodí. V blízkosti slečny nemůžete mluvit o slečnách jiných, o svých bývalých nebo ctitelkách. Jen tím o sobě řeknete, že jste vážně idiot.

Pokud je to běh na dlouhou trať držte se tak jako já, nikdy nevíte, kdy to přijde.

Nevzdávejte to,

PerfectiOn.