Mlha přede mnou, mlha za mnou

Obrázek uživatele Credence

Včera byl poslední říjnový den. Tedy den, kdy nám končily vouchery na slevy v několika Olomouckých hospodách, takže jsme se vydali na tour, kdy jsme měli utratit co nejméně peněz.
Stala jsem se velící jednotkou, takže jsme obcházeli Olomouc úplně zbytečně, jak je ostatně mým dobrým zvykem, ale svá pozitiva to mělo.
Dolní náměstí už má nádhernou vánoční výzdobu a začíná se zprovozňovat kluziště, které tam bude stát až do vánoc společně se stánky s punčem.
Vypadá to tam pohádkově a až začně sněžit, tak to bude jako klišé z pravého amerického filmu, yuppee !:)

Po malé zacházce jsme tedy dorazili do Arcticu. Jsou to dva vchody, v jednom je něco jako Subway, bagety a hamburgery a vedle klub.
Chickenburger měl krásných 450 gramů, takže jsem najezená ještě teď.
Každopádně zítra jsou dušičky, takže všechny hospody mají halloween tématiku, vedle v již zmiňovaném klubu nás obsluhovala upírka a joker a výzdoba byla parádní !
Dredatá spolubydlící pak pokračovala na pivo s medovinou ( příště už fakt musím jít s ní, prý je moc dobré) a já se vydala na cestu na kolej.

Dnešní ráno bylo opět barvy mléka, když jsem otevřela okno, tak jsem viděla bílo, bílo a zase bílo.
Mlha je šílená a člověk by v takovém počasí jenom spal.
Mě to ale není přáno, jdu dělat prezentaci do dějepisu, která nebyla podle představ pana doktora a pak se půjdu zase učit "česky"..

Večer je Halloween party v 15tkách, nebo Pepino party v Učku, rozdávají tam lubrikanty a mentolové kondomy..
Nemůžu se rozhodnout, co bude lepší : ))