Nejsme v tom sami

Obrázek uživatele PerfectiOn

Život je problém. Bez návodu a mapy se tu plácáte několik let. Někteří to nevydrží a najdou si „zkratku“. Ostatní pokračují na cestě dál.

Víš, život je plný náhod. Zvratů. Bolestí. To však neznamená, že má život jen tmavé stránky. Naopak. Ve světě je Láska. Porozumění i oddanosti. Ty věci nám pomáhají vyhrát, respektive naklonit misky vah na naší stranu. Občas si každý připadáme tak nějak sami. Je to dobře, neboť si vlastně uvědomíme svou podstatu.

„Někdy se ptáš zda jsem to stále já, ale jak mám vědět, že se ptáš zrovna Ty?“

Něco v životě hledáte, proto tu jsme. Proto abychom našli ten správný klíč k jistým dveřím. Ať už jich v životě otevřete několik nemusí to být vždy konečná. Pohled na život má každý z nás jiný. Tak trochu jako teorie o vzniku života samotného. Ten, který mají věřící proti tomu vědeckému.

Když přijde čas uzavřít jednu kapitolu, přemýšlíte zda jste napsali vše potřebné. Jestli ještě není nějaké místo na dopsání pár slov než to celé ukončíte. Občas se nějaké to místečko najít může, ale pokud se budete dlouho pozastavovat nad jedním „problémem“ ničeho nedosáhnete. Ostatní budou před vámi a to hodně daleko.

Není to dostih, spíše běh na dlouhou trať s tím, kdo odpadne první.

Chci říct, že na život nejste sami. Jsme v tom všichni za jedno i když máme jiné cíle. Nenechte se zdržovat zbytečnostmi. Zahoďte vše co Vás tíží a pokračujte.

Cíl je již na dosah!

Díky,
PerfectiOn