Nice guys

Obrázek uživatele PerfectiOn

Nice guys finish last. Tak zní začátek písničky od Chastera See. Ale ona je to krutá pravda. Hodní kluci končí vždy poslední.

Je to dáno genetikou nejspíš. Vždy ten drsnější a silnější, působil pro opačná pohlaví více žádaný. Nejsem proti tomuto nějak zaujatý, ikdyž jsem sám moc tělesné fyzičky nepobral. Nelámu si s tím hlavu.

Když se podíváte do každého časopisu pro mladé neuvidíte tam kluka jako jsem třeba já. Neuvidíte tam normálního kluka, ale nějakého cool vypadajícího týpka co jen mrknutím dostane každou slečnu do kolen. Je to pravda. Není to jen problém slečen, že se snaží být podobné „modelkám“ z plakátů.

„Každý člověk musí být sám za sebe rád. Naše osobnost jsou naše karty, tak s nimi musíme vyhrát.“

Předhazují nám v každém filmu ideál slečen i kluků. Pak se střetáváte s představami o klucích, jenž vypadají úžasně, jsou blonďatí, vysocí a samozřejmě modroocí. Ještě k tomu by měl být hodný a upřednostňovat Vaší povahu. O povahu takovým lidem nejde a nikdy nešlo, ať už se v této chvíli tváří jakkoliv. Dostanou-li Vás do postele je konec. Prohráli jste.

Hodní kluci prý neexistují. Je to lež. Jsem tu já a nejsem sám. Ono jich je spousty hodných, ale strach je nepustí na denní světlo. Já se tu nesnažím bortit nějaké iluze slečnám, které čekají na toho pravého. Ten vysněný přijde, ale nedoufejte v krásný konec. Nejhorší věcí je, že vlastně ti „pěkní“ rozlišují slečny na krásné a ošklivé. Nic takového však neexistuje. Jsou jen krásné slečny. Každá nějakým způsobem.

„Nejsem žádný spisovatel. Nejsem ani básník. Nejsem nic. Jsem jen až moc hodný kluk, který se vždy pro všechny obětoval.“

Opravdu hezké holky to budou mít v životě hodně těžké, jelikož budou k sobě přitahovat namakané hlupáky, kteří mozek vyměnili za svaly. Budu nejspíše znít jako zakomplexovaný nerdík, který si na netu vybijí svou zlost, ale ten kdo mě zná ví, že zakomplexovaný být nemusím.

Snažte se v životě hlavně najít sami sebe. Iluze, kterých se držíte nemusí být nutně opravdové. Držte se toho co milujete, ale ne toho o čem si myslíte, že je to pravé. Mozek a srdce nám často říkají dvě odlišné věty. Rozhodněte se koho budete poslouchat. Cesta, kterou zvolíte bude osudová, tomu věřte.

Hlupáci poučte se. Hodní kluci vydržte. Hezké holky držím Vám palce. A Vy ostatní hodně štěstí v životě je ho potřeba.

S pozdravem,

PerfectiOn