Orság rocks !

Obrázek uživatele Credence

Jsem právoplatným a náležitě hrdým nositelem trika FF UPOL. Na zádech mám příznačný název : Učíme myslet ! a cítím se důležitě!
Úterní večer byl založen na velmi experimentální rovině, fernet Z a pivo jsou zdá se dva faktory, které umožňují lidem cestovat v čase.
Jak jsem zjistila, tak zbloudilých duší bylo tento večer více a z toho soudím, že v Účku se objevila červí díra.

Teleport je zatím ve značně nedořešeném stavu, protože mi bylo celou středu blbě a vyskočily mi tmavé kruhy pod očima, kterých se nemůžu zbavit.

Jít na brusle mi jak se zdá není přáno, ale alespoň jsem se donutila večer vylézt trochu se nadýchat čerstvého vzduchu v podzemním klubu, kde byla koncentrace marihuany tak vysoká, že mi pouhé inhalování okolního vzduchu stačilo k tomu, že mně přepadaly bezdůvodné návaly radosti a záchvaty nepochopitelného smíchu.
Tímto hodnotím klub velmi pozitivně a ráda se tam vrátím :))
S mou dredatou Terezkou jsme se následně plácly přes kapsu a objednaly si tři pizzy, na recepci koupili dvě plechovky Kozla a udělaly si krásný romantický večer naplněný vůní cibule, tvarůžků a rybiny.

jak jsem zmiňovala - ve čtvrtky obvykle školu z "osobních důvodů" nestíhám, dnes jsem ale vstala s dobrou náladou a mým hnacím motorem byl fakt, že Úvod do studia médií dnes přednášel nekulhající a fakt hezký doktor House . Tedy doktor Orság. Téma jsem samo o sobě nepochopila, ale hezky se u toho usmíval a dělal si srandu ze Saši, který jako jediný ještě čte noviny.
Audiovizuální techniku jsem navštívila podruhé, zjistila jsem, že jsem vlastně o nic nepřišla a teď už musím jen čekat, než mi pojede vlak do Třince.

PS: besedu jsem ve středu tudíž nestihla, ale prý byla super.
PPS: musím napsat recenzi o kavárně, ve které jsem ještě nebyla. Co mám dělat ???