Přetvářka, kudla v zádech a slzy

Obrázek uživatele PerfectiOn

Nacházím se v situaci, kdy moc věcí nedokážu pochopit. Lidi okolo mě mají častěji nasazené masky než dříve. Nikdo se nebojí na oplátku zradit přítele a rozhodně nikdo nejedná férově.

Snažili se na mě hodit nějaké věci. Nevím sice co, ale vzhledem k borcení všeho bych řekl, že byli alespoň dobře mířené. Pomluvy. Řeči, které lidé vypouštějí z úst, když z vás mají strach, snaží vás sundat z pomyslného trůnu. Jak jinak to udělat než proti vám všechny poštvat?

Osobně nejsem konfliktní člověk, problémy se snažím řešit hlavou, ale mám také své meze. Pokud se něco přes tu mez dostane vidím rudě. Nepomlouvám okolí, pokud řeknu svůj názor je to jen názor a ne pomluva, většinou takové věci říkám přímo osobám jichž se to týká, nemám zapotřebí před někým cokoliv tajit.

Jak je možné, že se vždy najde nějaký záškodník, někdo kdo vám závidí to co nemáte, ale jemu to nedokážete, jelikož závist je potvora, která se zakousne a nepustí.

Řekl sem, že se nacházím v jisté situaci. Lidé se odvrátili na špatnou stranu a naslouchají našeptávačům. Nechtějí však do tohoto problému vnést světlo. Jsem cizinec mezi nimi, ale jsem cizinec co má čest, více rytířem než všichni ostatní, kteří jsou z větší části zrůdy s lidskou maskou. Někdy se ptám sám sebe, proč se neuchýlím k záškodnictví abych z toho měl prospěch. Pokud už dělám věcí špatné je to jen z důvodu, že chci někomu pomoci, ale rozhodně to nezahrnuje pomuvly. K tomuto se rozumný člověk neuchýlí ani v posledních minutách svého života.

Rozhodně nevím co sem provedl, moc rychle sem se nejspíše dostal nahoru a mému tempu nestačí spousty těch nejlepších. Jediná věc jak mě srazit, tohle je vážně omyl, je házet mi klacky pod nohy. Nejsem naivní a umím se smířit se vším. Možná, že se snažíte aby na mé tváři nebyl úsměv, ale ten tam prostě patří a taky zůstane. Budu se usmívat jen abych dokázal, že jsem silnější než všechny Vaše řeči.

Hodně lidí chce soudit jiné, ale sebe odsoudit nemohou neboť jsou vůči svým činům slepí. Nejdřív se dostaňte z té tmy vy, poté teprve raďte druhým jak mají správně žít.

Jsem silný člověk s velkými ambicemi a dokud mám svou přítelkyni a rodinu, vždy překonám nejhorší věci proti mě mířené.

Díky za pozornost a nenechte se nikdy chytit pomlouvačema, no kdyby vás náhodou chytli tak jim ze slušnosti flákněte,

Váš PerfectiOn.