Politika? Ne!

Obrázek uživatele Bu

První myšlenka, která by mě napadla, kdyby si položila otázku na téma politika, by pojednávala o současném seskupení politických tvorů v Parlamentu České republiky.
Parlament se skládá z Poslanecké sněmovny a Senátu. Ve skutečnosti to však je parta "klaunů", kteří se dělí do různých politických stran, které se ještě navíc kmotří na pravici a na levici.
V dnešní době v těchto směrech rozdíl nevidím. Pravice jako levice, levice jako pravice. Na každé straně, v uvozovkách odlišných názorů, se nachází stejné typy lidí, vymýšlející stupidní zákony, které jsou padlé na hlavu. Lidé, kteří prahnou po pohádkové výplatě a po daňových úlevách.
Přiznejme si, že ty "nenajedený zvrhlíky" po penězích nejvíce zajímá polévka a hlavní chod za hubičku.
Skupina, kterou tvoří pár stovek lidí, dokáže svým chováním a občas i jen svým obličejem, vystupujícím na obrazovkách, doslova naštvat celou populaci. Tato skupina nic nedělá a ještě bere bokem tučné úplatky v krabici od vína. Viz David Rath.
Kdo z nich je nejhorší "plíseň obecná", snad ani nemusíme říkat nahlas. Státní pokladnice je zcela prázdná. Pánové a dámy místo toho, aby ji nějakým způsobem naplnili, ji dále rozkrádají a podporují ty, které by neměli.
Tudíž říkám, "politika? Ne!"
Proto se Vás ptám, jste schopni vykonat pražskou defenestraci?