Silnější

Láska přichází a odchází a kdo ví, jak to řídí život. Láska je jen láska, tak to prostě je. Nežádej ji příliš. Tak neseď jenom tak a nenechávej si zlomit srdce, protože to co dáváš, taky dostaneš. Láska je láska, byla taková už i předtím, vždyť víš.
Celý svět hledá lásku, ale ty by si měl nejdřív najít sám sebe, abys mohl někoho milovat.
Nadpřirozená, nezadržitelná, taková je.
Láska zůstává a láska odchází a můžeš se zprotivit. Věřím ti a ty věříš mě.
Neseď jen tak a nenechávej mě přejít kolem, jen proto, že tobě nechybí voda, dokud studna nevyschne.
Já to zvládnu i skrze deštivé dny, já budu ta, kdo to tu strpí déle než ti ostatní. Když se má krajina změní, znovu ji uspořádám. Budu silnější než jsem kdy byla. Už ne ticho, ale více slunečního světla. Všechno bude fajn.
Já vím, že se něco změní, lépe najdu cestu ven ze svých strachů. Jestli chceš jít semnou, potom to tak bude. Jsem úplně sama a konečně se stávám silnější. Přijď se podívat jaká můžu být. Silnější.
Někdy se cítím tak hrozně a mimo jak emoce, které byly chyceny v bludišti. Měla jsem své „nahoře“ a „dole“, zkoušky a soužení, překonávala jsem je den po dni. Teď se cítím dobře a téměř silná. Nová já, to je to co hledám.
Nevěděla jsem, co mám dělat. Věděla jsem jen, že jsem osamělá. Kolem mě lidé, ale ti se nestarali. Tak jsem pátrala ve své duši.
Už ani nevím, kolikrát jsme šli těmi ulicemi. Věčně si povídající, o lidech, kterými se staneme. Čekali jsme, až se něco změní. Nikdo mi ještě neřekl, že život může být tak líbezný, a dýchání takové přirozené.
Mluvíme o místech, kam chceme jít, ale kdybychom tam šli, byl bys to stále ty, a byla bych to stále já? Nechci jít nikam a zjistit, že atmosféra se změnila. V těchto případech jsem ztracená, a zítřejšek přichází příliš dlouho.
Dotýkám se oblohy, kolem dokola ve tvých očích. A kdo chce uvěřit tomu, co se mi stalo, v tom očekávání kolem nás. Moje intuice nezná žádné hranice. Můžu kvůli tomu ztratit svou cestu. Štěstí jde okolo.
Takže já poletím jako pták a uvidím, čím můžu být. A budu trpělivá, neshořím v tomhle ohni. Popadne mě intuice a ve vzduchu je kouzlo. Chci dýchat, změnit se a proměnit celá, kolem dokola jít s hlasem své duše.
Žiji uvězněná a moje ruce jsou spoutané. Nemůžu podvádět kartami, které jsem dostala. Tak teď trvám na tom, že mám víc možností. Jak být tím, čím myslíte, že bych měla být?
Svůj život můžeš lehce prohrát. Sekundu po sekundě. Den za dnem. Hraješ hru, nebo odcházíš? Je to začátek smutného dnu a výhoda mého života. Všechno je tak, jak má být.