Už je to dávno…

Víš, kde je tvoje srdce. Myslíš,že ho můžeš najít? Vyměnil jsi jej za něco, než bys ho měl mít. Víš, kde je tvoje láska? Myslíš, žes jí ztratil. Cítíš se tak silný, ale nic nevyšlo tak jak jsi chtěl.
Tak zahoď mou duši, sám jsi duší osamělou. Protože nechceš odejít, cokoliv cos měl, všechno co potřebuješ je vzduch, který dýchám a město kde můžu svěsit hlavu.
Víš, co je osud. Pokoušíš se jej setřást? Děláš nejlepší útěk, jediným pohledem. Modlíš se za to, abys to udělal. Víš, kde je konec? Myslíš, že ho můžeš vidět. Pokud se tam dostaneš, můžeš jít. Řekni, můžeš ho najít?
Teď na mě koukáš přes celý pokoj. Dokud tvé oči nezeslábnou. Utíkal jsi, neměl jsi štěstí, ale teď čekáš a nevíš, jestli cos hledal jsi našel. Byla jsem téměř s tebou.
Jsi oheň noci, dokud se ranní světlo nevrátí. Nelži sám sobě, nedrž moji ruku, protože tohle není pravda.Doufám,že posloucháš.
V lítosti jsem tě našla. Nevím, kde jsem slyšela tvůj příběh. Vytáhni si papír, zoufale se pokoušíš si zapamatovat každý moment.
Všechno co jsi chtěl říct, všechno cos chtěl udělat se teď rozpadlo. Všechno cos kdy chtěl cítit, chtěl jsi milovat, všechno je teď tvoje vina.
Tak sem tě našla. Chtěla jsem tě povzbudit, v lítosti. Pohla jsem tebou a donutila tě stát opět na nohou. A vidím tě. Předtím než se rozední, přijdeš a já zůstanu. Jsi ztracený, protože všechno co jsi chtěl, je tvoje vina. Bez tebe to byla dlouhá zima. Nevěděla jsem, jestli se mám vrátit. Někam se podívám, a vidím ten den. Nakonec se přes to přenesu.
Už je to dávno. Vím,že jsem neměla čekat, ale jsem tady. Chceš prolomit ledy, nebudeš se bát.
Prosím zůstaň.