ARCOLOR festival mladé módy 2012, 18. - 21. 7. 2012, Praha

Zajímá tě móda a tvorba mladých návrhářů? Tak se přijď podívat a podpořit je na festival mladé módy ARCOLOR. Arcolor je festival mladé módy, který si bere za cíl prezentovat tvorbu našich nadaných módních designerů. Přivádí módy do ulic…

MÓDA PRO LIDI - MÓDA MEZI LIDI
Součástí festivalu je i přehlídka finalistů soutěže o titul ArFashion Designer, který vyhlašuje Arcolor o.s. během roku. Cílem soutěže je oslovení studentů vysokých a vyšších textilních škol, absolventů a talentovaných lidí, které móda baví, jak z České republiky, tak i ze Slovenska a poskytnut jim šanci ukázat svůj talent.

PROGRAM FESTIVALU:
ST 18. 7. start 20:00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1 První den festivalu zahajuje jedna ze zakladatelek festivalu Arcolor a módní návrhářka Pavla Gerschonová, která vytváří oděvy pod svou značkou PAGE. Konceptuálně laděná kolekce NEHODY! NÁHODY?, inspirovaná nežádoucími nehodami, jejichž důsledek se projeví na oděvu - zatržení oděvu o přehlédnutý hřebík, propálení oděvu na koncertě rockové kapely, otření se o čerstvě natřenou lavičku a pod. Kolekce bude prezentována jinak než byste čekali.
K této kolekci vzniklo i velmi zajímavé inspirační fashion video (k vidění pod našim odkazem FASHION DESIGNEŘI/PAVLA GERSCHONOVÁ na ). Po přehlídce nic nekončí... následuje párty v režii Dj Fcuk.

ČT 19. 7. start 20:00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1 Druhý večer festivalu budete fascinování vlasovými doplňky od JANE BOND. Mladá umělkyně, která dokázala s lepidlem divy, Vám představí svou novou kolekci. Čekejte nečekané, ale stejně budete překvapeni. After party pod taktovkou Dj Fcuk. (hypertext.odkaz)

PÁ 20. 7. start 18:00 - showroom Sophistic by Veronika - Jana Masaryka 52, Praha 2, Vinohrady Nightshoping v showroomu návrhářky Veroniky Benešové - SOPHISTIC BY VERONIKA. Přijďte si při sklence sektu prohlédnout a vyzkoušet elegantní, sophistikované a variabilní modely, které ženám tolik sluší.

SO 21. 7. start 17.00 - MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V ULICÍCH PRAHY

Zde se představí kolekce MOHYKÁNKY od ALŽBĚTY PRESOVÉ, loňské vítězky a držitelky titulu Arfashion designer 2011. Vše za zvuku brazilských rytmů kapely BARREL BATTERY.

Trasa přehlídky: ANDĚL (17:00) - metro B - NÁMĚSTÍ REPUBLIKY (17:20) - CELETNÁ ULICE - STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ (17:40) - VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ (18:00) - MŮSTEK - JAZZ REPUBLIC (čas je orientační) start 20.00 - klub Jazz Republic - ulice 28. října 1, Praha 1
Přehlídky osmi finalistů soutěže o titul ArFashion Designer 2012, které vybrala odborná porota. Celou módní show bude doprovázet kapela PRIVATE COLLECTIVE společně s Míšou Maurerovou, která tuto akci moderuje. Následuje vyhlášení vítěze ArFashion Designer pro rok 2012 a after party, kde zahraje DJ Hrabak.

VSTUP ZDARMA!!!

ARCOLOR POMÁHÁ DĚTEM!!! BĚHEM CELÉHO FESTIVALU MŮŽETE PŘISPĚT NA KONTO POMOZTE DĚTEM!!! Jak v klubu Jazz Republic, tak na přehlídce v ulicích bude probíhat sbírková akce. Najděte Kuře s kasičkou a pomozte!