Češtin nebyt můj kobylek

Brácho, čau, mám problém!

Už zase? Tak která to je tentokrát?

Nedělej si srandu, je to vážný. Za týden mám odevzdávat bakalářku a pokaždý, když konzultuju, tak docentka končí slovy: Obsah výborný, ale ta forma, ta forma… Víc mi neřekne, však ji znáš. Kruci, ten výzkum mi dal takovou práci, já chci dostat áčko! Vždyť dodržuju pravidla pro psaní BP! Rozsah mám taky dostatečný…

Dejve, nechci tě podceňovat, ale cos měl na střední z češtiny?

Většinou za tři, však víš – češtin nebyt můj kobylek.

No vidíš, to, že používáš správné řádkování a velikost písma, ještě neznamená, že dodržuješ pravidla. Informace samotné jsou jedna věc a jejich zpracování druhá. Správně napsaný text má taky svou stránku gramatickou, stylistickou a typografickou. A to teprve dává dohromady kvalitní práci.

Hm, tak já nevím, mám zavolat Elišce? Ta byla na češtinu vždycky dobrá.

Bývalé lásky sice mohou být občas užitečné, ale já bych to rozhodně svěřil do rukou profesionálů.

A ty o někom víš?

Jasně, jsme rodní bratři, máme podobné problémy. Když jsem dostal z bakalářky za B právě a jen kvůli neobratně formulovaným větám a chybné interpunkci, hledal jsem pro další texty pomoc. Tu jsem našel u jazykové korektorky paní Růžičkové. Spolupráce s ní je bezvadná. Nejprve jsem si nechal zkontrolovat pár seminárek, pak samozřejmě diplomku a teď jí vždycky posílám důležité podklady pro šéfa, někdy i dopisy. Je velmi rychlá, spolehlivá, vše vyřídíme přes email, skype nebo telefonicky. Jejich služeb už využívá i naše firma. A nejen pro texty v češtině, zajistí totiž kvalitní práci také v angličtině, němčině a italštině.

No ale kolik to stojí?

Ceny má fakt solidní, mně, známému škudlilovi, můžeš věřit, na netu jsem si to porovnával. Navíc študákům nedává příplatky za expres práci.

A kontakt?

Najdi si , je tam samozřejmě emailová adresa i telefonní číslo. Má pěkné webovky, jsou přehledné a ceník je srozumitelné rozepsaný. Hele, jsem teď v takovém dobrém rozpoložení, dostal jsem slušné prémie, asi i díky tomu, že mám pěkně zpracované texty, tak jazykovou korekturu tvé bakalářky platím.

Fakt? To je paráda! Díky! Hned paní Růžičkovou kontaktuji.